Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Щодо надання пільг з оплати комунальних послуг

Мінрегіонбуд України

 П. 5 ст. 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інвалідам війни передбачена 100-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами).

Відповідно до абзацу 3 пункту 5 зазначеної статті для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір опалювальної площі (42 кв.м на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв.м на сім'ю).

Якщо ж використовується електроопалення, то згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1996 № 879 "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати житлово-комунальних послуг, встановлено такі норми:

- у сільських і міських населених пунктах у будинках, обладнаних електроопалювальними установками, - 28 кВт.год. на 1 кв.м опалювальної площі на місяць в опалювальний період з розрахунку 21 кв.м опалюваної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв.м на сім'ю, але не більше загального розміру опалюваної площі.

Разом з тим, відповідно до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1996 № 879 "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" роз'яснення щодо реалізації пільг з оплати газу та електроенергії надає Міністерство палива та енергетики.

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Щодо рівня комфорту, складу та площі квартир при проектуванні комерційного житла за індивідуальними проектами»

 

Наступне роз'яснення: «Щодо порядку нарахування плати за користування житлом»