Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


На підставі яких документів здійснюється надання платних послуг у сфері містобудування, зокрема, щодо надання архітектурно-планувальних завдань і вихідних даних на проектування?

Мінрегіонбуд України

 Держбудом надано роз"яснення, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.99 №2328 "Про порядок надання архітектурно-планувальних завдань та технічних умов щодо інженерного забезпечення об"єкта та їх видачу" підприємство може надавати платні послуги з розроблення архітектурно-планувальних завдань та технічних умов на проектування об"єктів архітектури. Послуги з надання вихідних даних для проектування та будівництва здійснюються в порядку, визначеному місцевими органами виконавчої влади.

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Чи поширюється дія статті 18 Закону України „Про охорону культурної спадщини” на будівлі, що були визнані нововиявленими пам’ятками відповідно до Закону УРСР „Про охорону та використання пам’яток історії та культури”, але до цього часу не були включені ні до Переліків (списків) пам’яток історії та культури, ні до Державного реєстру нерухомих пам’яток України?»

 

Наступне роз'яснення: «Щодо віднесення проектно-кошторисної документації до науково-технічної продукції»