Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Порядок визначення площ балконів, лоджій, веранд

Мінрегіонбуд України

 Згідно з п. 2 чинних будівельних норм СНіП 2.08.01-89 "Житлові будинки" (Додаток № 2 "Правила підрахунку площі квартир у будинках і гуртожитках, житлової площі гуртожитків, площі житлових споруд, площі приміщень, будівельного об'єму, площі забудови і поверховості житлових приміщень") загальну площу квартир слід визначати, як суму площ їх приміщень, вбудованих шаф, а також лоджій, балконів, веранд, терас і холодних кладових, що підраховуються з наступними знижувальними коефіцієнтами: для лоджій - 0,5 від площі самої лоджії, для балконів і терас - відповідно 0,3, для веранд і холодних кладових - 1,0. У розділі "Терміни і визначення" (додаток № 1) термін "веранда" має визначення: "засклене неопалюване приміщення, прибудоване до будинку або вбудоване в нього". Враховуючи викладене, при підрахунку площ засклених балконів і лоджій їх слід прирівнювати до приміщень веранд із застосуванням коефіцієнта 1,0.

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Чи має право інвестор здійснювати надбудову на два поверхи на будівлі, що зареєстрована як нововиявлена пам'ятка архітектури?»

 

Наступне роз'яснення: «Порядок здійснення контролю за використанням самовільно захоплених земельних ділянок під будівництво»