Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Чи є законним здійснення добудов у ході реконструкції до багатоквартирних житлових будинків без виділення земельних ділянок?

Мінрегіонбуд України

 Згідно зі ст.24 Закону України „Про планування і забудову територій” дозвіл на будівництво надається за умов наявності права власності або права користування земельною ділянкою, підтвердженого відповідним документом. Будівництво без дозволу є самочинним (ст. 376 Цивільного Кодексу України) і карається Законом. Чинними Державними будівельними нормами участь у складі комісії при введенні об’єкта в експлуатацію представників органів земельних ресурсів не передбачено.

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Стосовно утримання прибудинкової території »

 

Наступне роз'яснення: «Чи повинні облаштовуватись квартири вхідними металевими дверима та декоративно-захисними гратами на першому поверсі?»