Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Щодо забезпеченя безпеки осіб, забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у навчально-тренувальних та спортивних стрільбах з вогнепальної зброї

Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду

 Запитання редакції: чи є такі документи, якими регламентується забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у навчально-тренувальних та спортивних стрільбах з вогнепальної зброї?

Відповідь: Згідно з Положенням про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженим Кабінетом Міністрів України від 04.10.2006 року N 1383, забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у навчально-тренувальних та спортивних стрільбах з вогнепальної зброї відноситься до повноважень Міністерства внутрішніх справ України, як спеціально уповноваженого органу Кабінету Міністрів України.

Розробка, впровадження і контроль за виконанням нормативних документів з цього питання належить до повноважень Міністерства внутрішніх справ України.

Запитання редакції: Чи складено акт за формою Н-5 (Н-1, НПВ) щодо нещасного випадку зі смертельним наслідком, що трапився у робочий час з прокурором Дніпропетровської області В. Шубою?

Відповідь: Згідно зі ст. 50 Закону України "Про прокуратуру" прокурор і слідчий прокуратури знаходяться під захистом закону.

Прокурори і слідчі прокуратури мають право носіння вогнепальної зброї.

Збитки, заподіяні знищенням або пошкодженням майна прокурору, слідчому чи пенсіонеру з числа прокурорсько-слідчих працівників, членам їх сімей, близьким родичам у зв'язку з виконанням працівником прокуратури службових обов'язків, відшкодовуються державою в повному розмірі за рахунок державного бюджету.

Життя і здоров'я працівників прокуратури підлягають обов'язковому державному страхуванню за рахунок коштів відповідних бюджетів на суму десятирічного грошового утримання за останньою посадою. Порядок та умови страхування встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи зазначене, дія Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 1112 від 25.08.2004 року, не розповсюджується на такі випадки.

Лист від 12.05.2009 р. N 01/03-13.2-9/11/2911

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Щодо визначення тарифів на житлово-комунальні послуги з урахуванням податку на додану вартість та необхідності реєстрації платником податку на додану вартість при здійсненні статутної діяльності житлово-будівельними кооперативами та об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків»

 

Наступне роз'яснення: «Щодо нарахування страхових внесків до Фонду соціального страхування на суми матеріальної допомоги за сімейними обставинами»