Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Щодо роз'яснень стосовно державних будівельних норм при вирішенні питання розміщення гаража для зберігання індивідуального автомобіля

Мінрегіонбуд України

 Відповідно до розділу "Споруди і підприємства для зберігання і обслуговування транспортних засобів" державних будівельних норм ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" гаражі та автостоянки індивідуальних автомобілів слід розміщувати, в основному, на периферії житлових районів і міжмагістральних територіях або у їх межах на ділянках, віддалених від місць, призначених для ігор дітей і відпочинку населення. Довжина пішохідного підходу до гаражів і автостоянок постійного зберігання легкових автомобілів від місця проживання їх власників не повинна перевищувати 800 м, а в умовах реконструкції - 1000 м. Відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків не повинна перевищувати 50 м. Мінімальна відстань від гаражів легкових автомобілів до житлових і громадських будинків повинна становити не менше 10,0 м.

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Щодо встановлення цін і тарифів за виконання робіт та надання житлово-комунальних послуг підприємствами»

 

Наступне роз'яснення: «Стосовно допустимих відстаней між сусідніми будинками»