Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Щодо проектування об'єктів соціальної інфраструктури, доступних для маломобільних груп населення

Держархбудінспекція України

 Відповідно до п. 2.5.7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів від 3 березня 2009 року N 44/27, суб'єкт господарювання, який провадить діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, повинен створити необхідні умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до аптек та аптечних кіосків відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 "Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення".

Мається на увазі, що при проектуванні об'єктів соціальної інфраструктури, доступних для маломобільних груп населення, повинні бути забезпечені:

• доступність місць цільового відвідування і безперешкодність переміщення всередині будинків і споруд;

• безпека шляхів руху (у тому числі евакуаційних), а також місць проживання, обслуговування і прикладення праці;

• своєчасне отримання маломобільними групами населення повноцінної і якісної інформації, яка дозволяє орієнтуватися в просторі, використовувати обладнання (у тому числі для самообслуговування), отримувати послуги, брати участь у трудовому і навчальному процесах;

• зручність і комфорт середовища життєдіяльності.

Що стосується кнопки виклику персоналу при вході до аптеки чи аптечного кіоску, то вона може використовуватись як додатковий засіб забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів соціальної сфери. Слід зазначити, що наявність зазначеного засобу доступності не звільняє заклади охорони здоров'я від виконання умов зазначених Державних будівельних норм у повному обсязі.

Лист від 05.06.2009 р. N 22/4-3207

 

інформація з Document.ua

 

 

Попереднє роз'яснення: «Щодо формування тарифів на послуги з утримання будинків, неналежного утримання житлового фонду та інших питань »

 

Наступне роз'яснення: «Стосовно необхідності отримання дозволів, у тому числі ордерів на порушення благоустрою для виконання будівельних (підготовчих) робіт у межах земельної ділянки, відведеної під будівництво об'єктів містобудування, крім дозволу на виконання будівельних робіт інспекції державного архітектурно-будівельного контролю »