Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Програмне забезпечення:


Мережева версія «Норматив™ PRO»

Мережева версія «Норматив™ PRO»

Мережева версія
Серверна частина

«НОРМАТИВ ™ PRO» сервер побудований за класичною технологією клієнт-сервер з спілкуванням між сервером і клієнтом по TCP / IP протоколу.

«НОРМАТИВ ™ PRO» сервер випускається в двох реалізаціях: сервер-програма і сервер-служба (сервіс). Обидві реалізації входять в стандартну поставку. У випадку, якщо як компютера для «НОРМАТИВ ™ PRO» сервера використовується звичайний комп'ютер, на якому працює користувач, більш зручно використовувати сервер-додаток. В даному випадку його перевагами є наочність відображення інформації по роботі сервера та налаштування у візуальному режимі.

Вся лінійка продуктів «НОРМАТИВ ™ PRO» сумісна з усіма останніми версіями MS Windows, зокрема з і Windows 7.

Інсталяція не вимагає наявності будь-яких спеціальних навичок. Для сервера (кожного) потрібна авторизація, яка проходить автоматично через інтернет. Також, через інтернет і проводиться синхронізація користувача нормативної бази з головною нормативною базою. Для клієнтської частини «НОРМАТИВ ™ PRO» авторизація не потрібна, клієнтська частина оновлюється з сервера і не вимагає підключення до інтернету.

Сервер має можливість заборони / дозволу підключення клієнтів згідно списків заборонених або дозволених адрес. При включеній опції коннект проводиться тільки з цими клієнтами, або відповідно, коннект з усіма іншими клієнтами, крім перерахованих.

Сервер веде лог файл роботи сервера (в розширеному або скороченому вигляді). І, окремо, лог файл останнього оновлення (синхронізації).

Кліентська частина

Клієнтська версія «НОРМАТИВ ™ PRO» працює в парі з «НОРМАТИВ ™ PRO» сервер-програма або «НОРМАТИВ ™ PRO» сервер-служба (сервіс)

Клієнтська версія сумісна з усіма останніми версіями MS Windows, зокрема з  і Windows 7.

Клієнтська версія «НОРМАТИВ ™ PRO» не вимагає авторизації або інший прив'язки до програмних або апаратних засобів користувача.

Клієнтська версія «НОРМАТИВ ™ PRO» оновлюється виключно від сервера і не вимагає наявності інтернету.

Для роботи клієнтської версії необхідно налаштувати адресу сервера. Адреса сервера може бути визначений автоматично (якщо строрнніе програми не блокують UDP запити).

У всьому іншому клієнтська версія дуже схожа на локальну версію «НОРМАТИВ ™ PRO»