Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Програмне забезпечення:


Локальная версия «Норматив™ PRO»

Локальная версия «Норматив™ PRO»

Локальна версія призначена для установки на один комп'ютер користувача. Як і вся лінійка продукції «НОРМАТИВ™ PRO», ??локальна версія високотехнологічна, містить ряд авторських розробок та інновацій.

Вся лінійка продуктів «НОРМАТИВ™ PRO» сумісна з усіма останніми версіями MS Windows, зокрема з Windows 7.

У стандартну поставку входить інсталятор, тому інсталяція не вимагає наявності будь-яких спеціальних навичок. Для локальної версії потрібна авторизація, яка проходить автоматично через інтернет і теж не вимагає від користувача якихось додаткових дій. Також, через інтернет і проводиться оновлення (синхронізація користувача нормативної бази з головною нормативною базою). Відповідно, дуже бажано підключення комп'ютера до інтернету. У разі відсутності у користувача інтернету, передбачена система авторизації шляхом обміну кодами і оновлення на дисках.

Є окремий варіант локальної версії «НОРМАТИВ™ PRO» на flash носії. Цей варіант не вимагає активації, не прив'язується до програмних або апаратних засобів комп'ютера користувача і запускається на будь-якому комп'ютері.

Локальну версію можна налаштувати на російську або українську мову. Установки мови стосуються тільки програмної оболонки. Назви документів відображаються згідно оригінальної назви з тексту. Крім того, версія має зручний інтерфейс з можливостями зміни колірної гами і елементів керування.

Локальна версія має зручне ергономічне управління, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з традиційним для «НОРМАТИВ™ PRO» розташуванням блоків відображення інформації та управління програмою. Окремо слід згадати про пошукові алгоритми, спеціально розроблених для «НОРМАТИВ™ PRO». Алгоритм «оптимального пошуку» дає можливість знайти документи, навіть якщо користувач не знає точного коду або назви і вибудувати результати пошукового запиту відповідно до релевантностью. Крім авторських інновацій, «НОРМАТИВ ™ PRO» включає в себе практичеки всі можливості по роботі з документами, які використовуються у світовій практиці на даний момент.

Локальна версія дозволяє працювати з різними форматами документів. В основному MS Word. Але, не завжди доцільно тримати документи в форматі, наприклад, MS Word. Це пов'язано з тим, що частина документів сканувалася з мікропленок, і при розпізнаванні, теоритично можуть містити помилки (хоча і проходять багаторазову перевірку). А формати, що містять "фотографії" документів практично позбавлені таких недоліків.

Локальна версія дає користувачеві додаткову можливість працювати з власними документами, використовую всю потужність класифікації і пошуку професійної системи.
 НОРМАТИВ™ PRO
Скріншот локальної версії