Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Програмне забезпечення:


Можливості Норматив PRO

Можливості Норматив PRO

Повна інформація про документ
Кожен документ має картку реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, заміни, відміни, що скасовують документи, документи, які замінені, посилання на супутні або мають відношення документи, коментарі укладачів банку нормативів.
До документів також додається розширена довідкова інформація і зміст.
 
Перехресні посилання
На кожен документ є список документів, на які він посилається. Також наводиться список документів, які посилаються на активний документ.

 Коментарі користувача
Користувач може залишати (видаляти і редагувати) свій коментар на будь-який документ. Таким чином завжди зберігається своя службова або уточнююча інформація про документ.
 
Класифікації нормативних документів
Програмне забезпечення підтримує більше десяти різних динамічних класифікаторів (каталогів) документів. Наприклад, кожен норматив може бути класифікований за типом документа, по приналежності до галузі або до розділу галузі, або до різних розділів різних галузей одночасно, класифікований по КВЕД і т.п.
 
Вбудована адміністративна частина ("Мій документ")
Функціональністю програмного комплексу «Норматив pro» передбачена можливість введення (редагування і видалення, переміщення / копіювання по розділам каталогу) власних документів. Це дуже зручна опція, оскільки свої документи знаходяться в базі, каталогізовані по класифікаторах і беруть участь у загальному пошуку, та й взагалі, для них доступна вся функціональність системи ..
Дуже зручно проводиться переміщення документа в інші папки каталогу. Документ просто перетягується мишкою на потрібну папку.

 Пошуковий модуль
Підтримується п'ять видів пошуку: "оптимальний пошук" (спеціально розроблений для Норматив PRO алгоритм), "строга відповідність фразі", "наявність одного з слів запиту", "присутність всіх слів запиту", "пошук по текстах документів". Практика і дослідження показали, що подібної функціональності більше ніж достатньо, що б знайти будь-яку потрібну інформацію з максимальною зручністю.
Також, для зручності роботи, результати пошуку зберігаються в спеціальному журналі. Ви можете до них повернутися в будь-який момент.

 Повнотекстовий пошук
Підтримується пошук по текстах документів. Завдяки спеціальній системі індексування, пошук по текстах проводиться достсточно швидко, навіть не дивлячись на величезні розміри нормативної бази.
Посилені системи локальних пошуків і фільтрів за списками документів і каталогів
Крім встановлених фільтрів, пошукових запитів і умов встановлюються каталогами, є додаткові рашіреніе можливості знайти або відфільтрувати документи в поточному виведеному за умовою списку або в поточному каталозі.

 Вибрані документи
Як правило, фахівець безпосередньо працює не з усіма тисячами нормативів, а з якимось певним набором документів. У зв'язку з цим, програмне забезпечення «Норматив pro» містить модуль вибраних документів. Будь-який документ може бути поміщений / прибраний до "Вибраних" і з ним можна працювати окремо від всього списку нормативів або результатів пошукового запиту. "Вибране" має структуру елементарно редагованих користувальницьких папок, що дає можливість формувати свої списки по різних областях діяльності.
Окремо слід додати, що редагування каталогу Избранного проводиться простим перетягуванням мишкою папки або документа.

 Попередні фільтри
Підтримується різні види фільтрів: "всі документи", "тільки діючі", "тільки з текстами", "тільки скасовані", "перелік діючих в будівництві", "реєстр нормативних актів з охорони праці". При встановленні відповідного фільтру робота системи буде проводиться тільки з нормативами відповідним умові. Наявність різних документів (недіючих, без текстів) необхідно для упорядкування банку даних нормативів. Навіть відмінні документи користуються значним попитом для судових слухань або для інформації.
 
Інформація загальна і персональна
Користувач «Норматив pro» має можливість отримувати через програмне забезпечення різні повідомлення як загального, так і персонального призначення.
 
Підтримка української і російської мов
Окремі настройки не тільки мови оболонки, а й мови каталогів (класифікаторів) документів.

 Оновлення ПЗ та бази нормативів
Щодня в нормативну базу додається значна кількість нових документів і змін, змінюється інформація про документи, які вже є в наявності. Передбачена можливість постійної актуалізації програмного забезпечення та нормативної бази програмного комплексу «Норматив pro» як за допомогою Інтернету так і на CD (DVD) дисках. Процес управління інтернет-синхронізацією або оновлення через диск полягає в натисканні однієї кнопки, і настільки простий, що не вимагає спеціального опису. Додаткова можливість з'єднання з інтернетом через проксі сервер.

Звіти
Підготовлені в спеціально для друку вигляді (з безліччю налаштувань) звіти про зміст каталогів, документи, згідно пошуковим запитам, повна інформація про документ. З можливістю рапечаткі або збереження в MS Word форматі.

 Змінний користувачем дизайн
Завдяки новим технічним можливостям, користувач може самостійно вибрати оформлення програми в радує його очей кольоровій гамі.
 
Сервіс збірок документів
Окремо підібрані документи для виконання будь-яких окремих завдань чи практичних дій.

 Статистичні журнали
Є можливість збору (і подальшої роботи з нею) різної статистики в Журнали. Можна заборонити ведення статистики, якщо Ви вважаєте це дія неприйнятним для своєї роботи.
Журнал "Робота з документами": згруповано по датах списки відкривалися документів
Журнал "Пошукові запити": сортовані за датами списки документів згруповані по пошуковим запитам
Журнал "Змінені документи": згруповано за датам зміни списки документів
Журнал "Оновлення (синхронізації)": згруповано по датах синхронізацій (вступ до Норматив PRO) списки документів