Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Внедрение электронной нормативной базы среди субъеков предпринимательства, предприятий, учреждений и организаций рекомендовано органами государственного надзора письмом Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.06.

Питання

Продовження, дивись тему попереднього запитання

Хто відшкодовує потерпілому шкоду, якщо його особова справа ще не передана Фонду?

 

Відповідь

Відповідає директор Департаменту політики державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики Олена СКРИПНИК.

Відповідно до пункту 7 Закону про страхові тарифи на соціальне страхування від нещасного випадку роботодавець продовжує сплачувати потерпілому страхові суми та надавати передбачені чинним законодавством соціальні послуги в рахунок страхових внесків до того часу, поки справи потерпілих не будуть передані до робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

 

 

Попереднє питання: «Деякі робочі органи виконавчої дирекції Фонду не приймають особові справи потерпілих від підприємств, вимагаючи розшифровки підписів, печаток на наказах, актах розслідування нещасних випадків минулих років і таке інше. Чи правильно це?»

 

Наступне питання: «Як нараховуються і сплачуються страхові суми особам, зазначеним у пункті 17 статті 34 Закону про соціальне страхування від нещасного випадку (особи віком до 16 років)?»