Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Служба охорони праці:


Внедрение электронной нормативной базы среди субъеков предпринимательства, предприятий, учреждений и организаций рекомендовано органами государственного надзора письмом Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.06.

Питання

Продовження, дивись тему попереднього запитання

Хто тепер, за яких обставин і коли провадить перерахунок страхових виплат?

 

Відповідь

Відповідає директор Департаменту політики державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики Олена СКРИПНИК.

Статтею 29 Закону про соціальне страхування від нещасного випадку встановлено, що: «Перерахунок сум щомісячних страхових виплат провадиться також у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки за даними центрального органу виконавчої влади з питань статистики. Такий перерахунок провадиться з 1 березня наступного року. При цьому визначена раніше сума щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає». Виходячи із вищевикладеного, перерахунок сум щомісячних страхових виплат з 1 квітня 2001 р. здійснюється тільки робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків, а не підприємствами. До підвищення страхових виплат (до 1 березня 2002 р.) Фондом соціального страхування від нещасних випадків здійснюватиметься їх індексація у зв'язку із зростанням споживчих цін відповідно до чинного законодавства.

 

 

Попереднє питання: «Як провадити оплату тимчасової непрацездатності потерпілого на виробництві?»

 

Наступне питання: «Чи діють тепер Правила відшкодування власником підприємства шкоди, заподіяної працівникові на виробництві?»