Вхід на dnop.com.ua  
Авторизація для отримання повного доступу.


Нормативні документи:


Лист N 5221/3/5.4-ДП-18 від 03.07.2018 р.

Щодо прав працівників професій "монтажник устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна" та "верхолаз" виконувати роботи на висоті в безопорному просторі та на конструкціях (елементах конструкцій) споруд (зерносховищ), будівель з використанням верхолазного спорядження

Організація видавець: Державна служба України з питань праці

 

«Лист N 5221/3/5.4-ДП-18 від 03.07.2018 р. Щодо прав працівників професій "монтажник устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна" та "верхолаз" виконувати роботи на висоті в безопорному просторі та на конструкціях (елементах конструкцій) споруд (зерносховищ), будівель з використанням верхолазного спорядження» представлений в розділах Професійної нормативно-правової бібліотеки «НОРМАТИВ™ PRO»:

Електрона весія «Лист N 5221/3/5.4-ДП-18 від 03.07.2018 р. Щодо прав працівників професій "монтажник устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна" та "верхолаз" виконувати роботи на висоті в безопорному просторі та на конструкціях (елементах конструкцій) споруд (зерносховищ), будівель з використанням верхолазного спорядження». Доступний за передплатою. Переглянути у «Норматив™ PRO»